Żukowo Morskie noclegi, informacje, wczasy w Żukowie Morskim

Bobolin

Bobolin konie

Bobolin to nieduża miejscowość urlopowa w gminie Darłowo, położony między Dąbkami (3 kilometry) a Darłowem (5 km). Bobolin wchodzi w skład uzdrowiska Dąbki. Położony wśród lasów iglastych, z dala od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. To wspaniałe wprost miejsce do spędzenia urlopu dla rodzin z dziećmi a także wszystkich, którzy poszukują spokoju.

To też doskonałe miejsce do spacerów, wycieczek rowerowych – przez Bobolin przebiega kilka tras rowerowych. We wsi znajduje się też gospodarstwo agroturystyczne ze stadniną. Można w tym miejscu zarazem odpocząć nad morzem oraz skorzystać z jazdy konnej czy też pobrać parę lekcji hippiki.
Bobolin posiada również dostęp do plaży morskiej. Od głównej szosy przebiegającej przez Bobolin, łączącej Darłowo z Dąbkami, do do brzegu morskiego jest około kilometra. Jednakże część obiektów noclegowych leży bliżej brzegu morskiego. Miejscowy piaszczysty brzeg jest szeroki, piaszczysty i nie jest na nim zbyt tłoczno. Na plaży znajdują się także betonowe bunkry. Dojście na plażę prowadzi deptakiem przez las sosnowy.
W samej miejscowości nie ma wielu obiektów gastronomicznych, ani sklepów – zawsze można wybrać się do nich do pobliskiego Darłowa lub Dąbek. Natomiast baza turystyczna to zazwyczaj domki letniskowe, domy gościnne, oferujące kwatery i pokoje oraz gospodarstwa agroturystyczne. Różnorodną propozycję prezentującą noclegi w Bobolinie znajdziesz na stronie: http://www.bobolin.net.pl/bobolin_noclegi.php.

Polecamy:

Domki nad Morzem

domki nad morzem

Mielno nad morzem

Mielno nad morzem

ŁAZY noclegi w Łazach

Łazy noclegi